/انتظارات مردان در رابطه جنسی
انتظارات مردان در رابطه جنسی

انتظارات مردان در رابطه جنسی

رابطه جنسی برای مردان چیزی فراتر از فکر خانم ها میباشد، برای داشتن زندگی مشترک عالی باید با انتظارات مردان در رابطه جنسی آشنایی داشته باشید.

با سایت ساعت خانم ها مراه باشید.

بررسی انتظارات مردان در رابطه جنسی در تمام ابعاد

یک جمله معروف است که میگوید خانم ها باید دل ببندند تا رابطه جنسی داشته باشند اما آقایان رابطه را برای رفع نیاز جنسی خود انجام میدهند.

این موضوع درباره بسیاری از آقایان صدق میکند، چرا که مردان باید نیاز جنسی خود را رفع کنن تا بتوانند به آرامش فکری و خاطر جمع برسند، اما این موضوع در خانم ها صدق نمیکند.

این به این معنی نیست که خانم ها نیاز جنسی ندارند، نه بلکه نوع دید آنها به رابطه جنسی میان زن و مرد متفاوت میباشد.

در ابتدای شناخت نوع نیاز آقایان در رابطه جنسی باید به این موضوع اشاره شود که خانم ها باید بوسه مورد علاقه مردان را بشناسند و از آن پیروی کنند.

این موضوع خیلی پیچیده نیست چرا که آقایان هم مانند خانم ها نقاط حساسی در بدنشان دارند که به راحتی تحریک میشود.

گردن، لاله گوش، لب و حتی سینه ار نقاط حساس بدن آقایان میباشد که خانم ها باید توجه ویژه ای به آنها داشته باشند و بر روی آن تمرکز کنند چرا که کیفیت نهایی رابطه جنسی و میزان رضایت مرد ها را به شدت افزایش میدهد.

این موضوع را به یاد داشته باشید که در انتظارات مردان در رابطه جنسی باید حتما سکس کامل صورت بگیرد.

رابطه جنسی کامل رابطه ای میباشد که آقایان در آن کاملا ارضا شوند نه اینکه تنها تحریک شده و رها شوند

باید این موضوع را به یاد داشته باشید که این یکی دیگر از تفاوت های آقایان و خانم ها میباشد،  شاید خانم ها تنها با تحریک شدن سیر شوند اما مردان اینطور نیستند و اگر این کار صورت بگیرد باعث افزایش حس استرس و عصبانیت آنها میشود.

خوب است بدانید که آقایان به طور کلی و عمومی رابطه جنسی از پشت را خیلی دوست دارند، رابطه جنسی از پشت یعنی رابطه مقعدی که مورد علاقه آنها است.

این نوع رابطه برای بسیاری از خانم ها نیز خوشایند است چرا که به نوعی یک کنکاش و کنجکاوی در بدنشان میباشد و از این کا لذت میرند، اما هستند بسیاری از خانم ها و آقایان که اصلا این نوع رابطه ها را دوست ندارند و به شکل طبیعی تر رابطه جنسی علاقه دارند.

به طور کلی دوستان و خانم های عزیز انتظارات مردان در رابطه جنسی همانطور که در بالا اشاره شد یک معنی زیبایی برایشان دارد که باید به آن توجه ویژه داشته باشید، همانطور که آقایان هم باید به نیاز های جنسی شما کمال توجه و عنایت را داشته باشند.

این رمز اصلی داشتن یک زندگی زناشویی بسیار با کیفیت و ایده آل میباشد، هیچ وقت قدرت رابطه جنسی را در زندگی با همسرتان دست کم نگیرید که عدم رضایت در آن میتواند خیلی چیزها را تغییر دهد.